yMusic

www.ymusic.pl | facebook.com/ymusic.news

Wino-Granie

Wino – Granie
klimat… smak…. muzyka…

„Wino-Granie” to akcja społecznościowa, która ma za zadanie propagować kulturę picia wina, dostarczać pretekstów do spotkań z bliskimi oraz wzbogacać wiedzę na temat win. A to wszystko podczas „muzycznej podróży” po winnicach całego świata.

Od wieków ten szlachetny trunek łączono ze sztuką, dlatego do projektu zaproszono wybitnych polskich muzyków (mecenasów muzycznych). W każdym miesiącu przedstawią oni propozycje płyt czy konkretne utwory, podkreślając klimat tych jakże wyjątkowych spotkań.

Za sprawą naszych ambasadorów – sommelierów, będziemy mieli okazję, co miesiąc, przenosić się w różne zakątki świata, poszerzając swoją wiedzę na temat szlachetnego trunku. Do projektu „Wino-Grania” zaprosiliśmy najciekawsze lokale w największych miastach Polski, które oprócz pasji do wina kojarzą się z dobrą atmosferą, kuchnią i muzyką.

Zostając uczestnikiem „Wino-Grania” otrzymujesz karnet na: 4 lampki wina w symbolicznej cenie: 2 zł za każdą z nich. Karnety na comiesięczną degustację, zachowują swoją ważność do końca roku i możliwe są do zrealizowania we wszystkich lokalach obejmujących akcję „Wino-Granie” w całej Polsce.
(*Cena dla osób nienależących do klubu to: 10-15 zł za lampkę).

czytaj więcej na:
www.wino-granie.pl
facebook.com/WinoGranie

Organizator akcji: yMusic
Reklamy